Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused martsipani kohta. Leia vastused allpool!

Martsipan, kuigi ei ole valikuline maiustus, ei ole siiski tavaline želatiinist komme. See nõuab erilisi transpordi- ja ladustamistingimusi. Sellelt leheküljelt leiate vastused peamistele küsimustele, mis on seotud meie veebipoe kasutamisega ja sellega, mida meie toodete ja teenuste ostmisel oodata.

Martsipan

Martsipani valmistatakse kolmest koostisosast: mandlijahust, suhkrupulbrist ja siirupist.

Suurim allergeen on mandlipähkel. Mõned meie partnerite tooted sisaldavad ka gluteeni ja munavalget (vt *allergeenid* iga toote kirjelduse all!). Mõned martsipanitooted on kaetud piimašokolaadiga.

Martsipani säilivusaeg on sõltuvalt tootest 3-12 kuud. Kõrge mandlisisaldusega martsipani, nagu ka täidisega maiustusi, tuleks tarbida kuue kuu jooksul. Arvud, mis ei ole nii suure mandlisisaldusega, võivad olla sobivad kuni aasta jooksul. Martsipani on kõige parem säilitada toatemperatuuril. raadiuses 10-25 *.

Kuni 100 aastat. Pärast 1 aastat hakkab see kõvenema ja kaotab oma maitse.

Martsipani eritellimused

Klient peab mõistma, et tellimus ei ole 100%-liselt valmis nagu pildil. Peremees toob kaasa midagi oma (eriti fotode ja portreede jaoks). Peab olema sobiv pilt või mitu pilti eri vaatenurkadest. Figuur peab olema soliidne ning piisavalt paksu ja tugeva alusega.

Piirangut ei ole. Suuremate arvude tegemiseks peaksite meiega eelnevalt ühendust võtma.

Kõik sõltub tellimuse keerukusest (üksikasjad) ja suurusest. Mida üksikasjalikumalt te kirjeldate, mida soovite, seda kiiremini alustame tootmist. Tellimuse keskmine valmimisaeg on 3 päeva kuni 2 nädalat. Suurte ja raskete figuuride puhul vajab martsipan rohkem aega, et saada tugevamaks ja mitte kaotada oma kuju. Palun võtke seda arvesse tellimuse esitamisel.

Et saada eri värvi martsipani figuuride meisterdamiseks, võtame oma 30% martsipani ja lisame sellele looduslikke värvaineid. Värvainete lisamine ei mõjuta maitset. See tähendab, et kõik mandlimartsipanist figuurid maitsevad nagu klassikaline 40% martsipan.

Mõnikord kasutame eritellimuste (ebatavaliste kujude) valmistamisel väikeseid tugevdusi (näiteks hambatikke), mida lisame figuuri konstruktsiooni. Sellistest kindlustustest teavitatakse teid käsu andmisel.

Optimaalne aeg on 2-3 nädalat. Selle aja jooksul saame planeerida oma aega ja vajadusel täpsustada nüansse.

Veebipood ja laevandus

Pakume rahvusvahelist kohaletoimetamist.

Sõltub sellest, millises maailmaosas te olete. Tellimused Balti riikides toimetatakse kohale kiiresti – 3 tööpäeva jooksul. Euroopas võtab tarneaeg 1 nädal. Väljaspool Euroopat võib kohaletoimetamine võtta kuni 2 nädalat, kuid pakume ka kiirsaadetise võimalust.

Martsipan ei sulata mingil juhul nagu jäätis, kuid võib kaotada oma kuju või muuta värvi otsese päikesevalguse või soojusallika (aku, radiaatori) vähese läheduse korral.

Martsipanimasside, kinkekomplektide ja 2D-plaatide puhul kasutame tihedat toidupakendit. Pakendame martsipanfiguurid läbipaistvasse plastkarbi. Kuna martsipanfiguur on õrn käsitöö, soovitame teil tulla seda ise järele võtma. Kui tellite tarne pakiautomaati, teeme muidugi kõik endast oleneva, et pakendada vastavalt, kuid me ei saa garanteerida, et kaup jõuab kohale tervena ja turvaliselt.

Sündmused

Optimaalne osalejate arv ürituse mugavaks ajaveetmiseks on 25-30 inimest.

Jah, kui saidil oleva taotlusvormi kaudu või võtate meiega ühendust e-posti või telefoni teel.

Töökohavälised õpitoad

25 osalejat ühes rühmas on optimaalne laste arv, et meie töötajad saaksid kõigile vajalikku tähelepanu pöörata.

Tallinna piires lahkume, kui minimaalne laste arv on 40. Tallinnast 100 km kaugusel asuv haridusasutus peab korraldama vähemalt 75 lapse, üle 100 km kaugusel asuv haridusasutus vähemalt 120 lapse osalemise.

Ühe rühma modelleerimise kestus on 45 minutit. Galeriitöötajad ise jälgivad aega. Lapsed võivad pärast tunnikõne lõppu vabalt liita.

Me tuleme teie juurde veidi enne esimest planeeritud rühma ja valmistame ruumid ette kogu päevaks. Kool peab eraldama ruumi/klassiruumi, kus me valmistame kõik depoo jaoks ette. Me ei liigu klassist klassi. Rühmad tulevad meie juurde ükshaaval. Vaheaegadel saavad lapsed ja koolipersonal osta martsipanitarbeid väikesest nurgapoest.

Täieliku teenuse pakkumiseks vajame: laudu ja toole, mille taga toimub modelleerimine, arvutit, projektorit ja kõlareid õppefilmi näitamiseks.

Me võime tuua teie juurde martsipanipoe, kust kõik kooliõpilased saavad kaupa osta. Võime pakkuda modelleerimisel osalejatele ka võit-võit loosimist (loositakse välja kupong – sõltuvalt õnnest saab osaleja ühe või teise väärtusega kingituse).

Kui kool ei garanteeri kindlat osalejate arvu ja ei maksa ette, siis me ei tule messidele ja muudele sarnastele üritustele.

Partnerlus ja jaemüük

Jaemüügiks pakume Almond Marzipani kaubamärgiga tooteid. Tutvu meie kataloogiga!

Hulgimüügihinnaga pakkumise saamiseks on tellimuse minimaalne väärtus 300 eurot.

Tellimuse vormistamisel peab klient tegema 50% lisamakse. Ülejäänud summa makstakse siis, kui tellimus on valmis.

Alates ettemaksu laekumisest on kaup valmis 4 nädala jooksul.

Teie ostukorvi