Midagi igaühele

Me pakume palju, kuid me tahame olla kindlad, et leiad selle, mida otsid.

Martsipani galerii pakub laia valikut teenuseid nii algajale kui ka kogenud martsipanihuvilisele.
Alates ekskursioonidest, meistriklasside külastamisest ja martsipanifiguuride ekspositsiooni vaatamisest kuni degusteerimiseni, oma martsipani loomise püüdlusteni ja laia valiku nii kohalike kui ka välismaiste toodete nautimiseni – meile meeldib kõik!
Igal aastal kasvasid meie teenuste maht ja detailsus ning me ei vähendanud kunagi pakkumist, isegi kui mõned asjad läksid moest välja ja nõudlus vähenes.
Me usume, et nii kitsas niššis nagu magusus, ja veel enam konkreetses magususes, ei tohiks raha raisata tühipalja peale. Püüame rahuldada iga meile esitatud soovi ja töötame alati tundlikult koos kliendiga, kirjeldades martsipani omadusi, konkreetse toote valmistamise võimalusi ja tingimusi, mis tagavad toote kõigi omaduste võimalikult pika säilimise.

Voolimine martsipanist

Vooli endale söödav meistriteos

Pakume andekatele nõelatöölistele-töötegijatele võimalust testida oma oskusi nn söödava plastiliini (klassikaline martsipan, mille mandlisisaldus on 40%) peal. See on meeldiv meelelahutus ja kasulik harjutus sõrmemotoorika arendamiseks, mis on populaarne nii laste kui ka täiskasvanute seas. Istudes mugavalt laua taga, olles saanud 40g palli, värvid, pintslid ja spetsiaalsed noad, on teie kujutlusvõime piiriks vaid teie kujutlusvõime! Teie silme ees on näited figuuridest, mille eeskujul saate vormida sarnaseid või täita oma ideid, pööramata tähelepanu ühelegi näidisele. Pärast meistri (teie) meistriteose valmimist aitavad galerii töötajad figuuri hoolikalt pakendada, et saaksite selle kaasa võtta! Klassikalist martsipani saab säilitada karbis ja see jääb söödavaks aastaringselt. Teie otsustate ise, kas tuleb hetk, mil tunnete, et saate rohkem rõõmu figuuri söömisest kui selle visuaalsest komponendist.

Ekskursioonid

Huvitav, hariv ja maitsev

Kui olete uudishimulik hing, siis põnev ekskursioon martsipani ajaloo kohta meeldib teile kindlasti. Saate teada, millised riigid väidavad end olevat martsipani esivanemad, tutvute kohaliku legendiga martsipani loomisest Tallinna linnas ja süvenete martsipani tootmisprotsessi. Iga ekskursioon sisaldab ka erinevate martsipanisortide degusteerimist ja oma martsipanifiguuri meisterdamist.

Eritellimused

Teie fantaasia kehastunud martsipanis

Mis iganes hullumeelne idee teil on, me ei saa enam hirmu tunda! Aastate jooksul oleme teinud tuhandeid eritellimusi, kui materiaalse maailma seadused sekkusid meie klientide fantaasiamaailmaga ja algas tõsine lahing kooskõla, massi/mahu, kandvate konstruktsioonide ja värvikombinatsioonidega, kuid aeg-ajalt tuli meie meeskond sellest lahingust võitjana välja!

Teie soovil valmistame

Veebipoes saadaval olevad tooted mittestandardsetes värvides ja suurustes

3D-figuurid inimestest, multifilmitegelastest, väljamõeldud tegelastest või loomadest/taimedest/putukatest jne.
2D figuurid (marizpnoy plaat suhkrupaberiga peal) mis tahes kujundusega ja mis tahes mõistlikus suuruses.

Koogid kõigi eespool nimetatud võimaluste kombinatsiooniga, mis on meistriteos igal puhkusel.

Väljasõidu töötuba

Huvitegevus koolilastele

Külastajate kiidusõnad tuurilt innustasid meid julgema levitada emotsioone ka väljaspool meie galerii paksu seinu. Juba üle 10 aasta on kooliaasta algus ja lõpp olnud üks emotsionaalselt rikkalikumaid perioode, sest toome teadmised Eesti rahvuslikest maiustustest meie riigi igasse nurka. Martsipani töötuba võtavad haridusasutuste lapsed vastu rõõmsate ja huviga silmadega. Mitu päeva inimese elus, kui ta õpib kasulikku magusat, mida saab käes veeretada, maalida, skulptuureerida, teha mida iganes süda ihaldab, ja siis süüa!

Sündmused

Piduliku ürituse meeldejääv atmosfäär

Martsipani galerii on privaatne ruum ja ainulaadne atmosfäär Tallinna vanalinna südames, mis on loodud igat tüüpi ürituste jaoks! Martsipani ja kuuma šokolaadi lõhn, säravad muinasjututegelased, vanalinna kunstiline panoraam, lõbus ja naeruline meeleolu martsipanist meistriteoste valmistamisel sõprade seltsis muudavad teie puhkuse ainulaadseks! Kaks korrust võimaldavad luua erinevat atmosfääri ja pakkuda igale külalisele huvitavaid tegevusi! Eesmärk: perepuhkused, firmapidud, lasteüritused, mängude ja meistriklasside töötuba. Iga külaline lahkub puhkuselt martsipanist kingitusega! Ja sünnipäevalapsele galeriist eriline üllatus!

Teie ostukorvi