Midagi igaühele

Pakkumisel on palju, kuid me tahame olla kindlad, et leiad täpselt selle, mida otsid.

Martsipanigalerii pakub mitmesuguseid teenuseid martsipanihuvilistele igal tasemel. Meie teenuste hulka kuuluvad martsipanist voolimise tunnid, eritellimused ja võimalus vaadata meie suurepärast martsipanist kujude ekspositsiooni. Pakume ka martsipani erinevate maitsete degusteerimist ning kohalikke ja välismaa brändide tooteid. Meie eesmärk on pakkuda suurepärast teenindust ja rahuldada igat meie teele tulnud soovi. Meie meeskond tunneb suurt vastutust, et selgitada ostjatele martsipani unikaalseid omadusi ja pakkuda juhiseid iga toote tarbimise ja säilitamise kohta.

MARTSIPANIST VOOLIMINE

Voolige endale söödav meistriteos

Martsipanigalerii pakub unikaalset kogemust andekatele käsitöömeistritele ja seiklushimulistele. Meie „söödav plastiliin“ on valmistatud klassikalisest martsipanist, mille mandli sisaldus on 30%. See sobib ideaalselt lapse peenmotoorika arendamiseks ning lihtsalt lõbusaks ajaviiteks. Nii lapsed kui ka täiskasvanud saavad enda käsutusse 40-grammise martsipani palli, värvid, pintslid ja spetsiaalsed noad, et lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata. Inspiratsiooniks on teie ees meistri poolt loodud samuti 40-grammilised kujukesed. Kui meistriteos on valmis, pakib meie personal selle hoolikalt kaasa võtmiseks. Klassikaline martsipan säilib karbis söödavana vähemalt pool aastat. Kas tahate oma kujukest selle aja jooksul ära süüa või hoida alles pikemaks silmarõõmuks, on teie enda otsustada!

Ekskursioonid

Huvitav, hariv ja maitsev

Uudishimulikule hingele pakume põnevat ekskursiooni martsipani ajaloo ja kohaliku legendi kohta. Saage teada riigid, mis väidavad end olevat selle armastatud maiustuse esivanemateks, tutvuge kohaliku legendi järgi martsipani loomisega Tallinna raekoja apteegis ja süvenege martsipani tootmisprotsessi. Iga ekskursioon sisaldab erinevate martsipanimaitsete degusteerimist ja võimalust voolida päris enda martsipanist kujuke.

Eritellimused

Teie fantaasia kehastunud martsipanis

Aastate jooksul oleme tegelenud tuhandete eritellimustega, kus füüsilise maailma tegelikkus on kokku põrkunud meie klientide kujutlusvõimega. Enamus juhtudel väljus meie meeskond võidukalt! Me saame valmistada veebipoes olevaid tooteid mittestandardsete värvide ja suurustega või kujukesi multifilmitegelastest, loomadest, taimedest, putukatest ja paljust muust. Pakume ka 2D-plaate (õhuke martsipaniplaat, millel on peal suhkrupaber) igas soovitud disainis ja suuruses. Ja kui otsite oma ürituse jaoks silmapaistvat keskpunkti, siis saame valmistada kooke, mis ühendavad kõik ülaltoodud võimalusi kokku. Tõeliselt 360° martsipaniteenus!

VÄLJASÕIDUTUNNID

Huvitegevus koolilastele

Juba üle kümne aasta oleme toonud oma teadmisi Eesti rahvuslike maiustuste kohta koolidesse üle kogu riigi, eriti kooliaasta alguses ja lõpus. Meie martsipanist voolimise töötoad leiavad vaimustust lastelt, kes õpivad tundma seda ainulaadset maiustust, mida saab vormida ja värvida enda tahtmise järgi ning hiljem ära süüa. Ei ole just sageli nii, et saab nautida ise loodud maiustusi, seega lapsed väärtustavad seda võimalust täiega!

ÜRITUSED

Piduliku ürituse meeldejääv atmosfäär

Martsipani galerii on Tallinna vanalinna südames asuv privaatne ruum, mille ainulaadne atmosfäär sobib igat tüüpi ürituste korraldamiseks. Kohapeal saab nautida martsipani ja kuuma šokolaadi aroomi, nautida vanalinna kunstilisi panoraame ning luua sõprade seltsis martsipanist meistriteoseid. Kahel korrusel saavad külalised korraldada erinevaid atmosfääre ja tegevusi. Galerii sobib ideaalselt firmapidude, lasteürituste, töötubade ja mängude korraldamiseks. Iga külaline saab martsipanist kingituse ja sünnipäevalast ootab eriline üllatus.

Teie ostukorvi