Marzipan Galerii küpsiste poliitika

See on Marzipan Galerii küpsiste poliitika, mis on kättesaadav aadressil https://martsipan.ee.

Mis on küpsised

Nagu peaaegu kõigil professionaalsetel veebisaitidel on tavaks, kasutab see sait küpsiseid, mis on väikesed failid, mis laaditakse teie arvutisse, et parandada teie kasutuskogemust. Sellel leheküljel kirjeldatakse, millist teavet nad koguvad, kuidas me seda kasutame ja miks me mõnikord neid küpsiseid salvestame. Me jagame ka seda, kuidas te saate nende küpsiste salvestamist takistada, kuid see võib siiski vähendada või “katkestada” saitide teatud funktsionaalsuse elemente.

Kuidas me kasutame küpsiseid

Me kasutame küpsiseid mitmel allpool kirjeldatud põhjusel. Kahjuks ei ole enamasti olemas tööstusharu standardseid võimalusi küpsiste keelamiseks, ilma et need keelaksid täielikult selle saidi funktsionaalsuse ja funktsioonid, mida nad lisavad. Soovitatav on jätta kõik küpsised sisse, kui te ei ole kindel, kas te vajate neid või mitte, juhul kui neid kasutatakse teie poolt kasutatava teenuse osutamiseks.

Küpsiste keelamine

Saate küpsiste seadistamist takistada, muutes oma brauseri seadeid (vt selle kohta brauseri abi). Pidage meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja paljude teiste külastatavate veebisaitide funktsionaalsust. Küpsiste väljalülitamine toob tavaliselt kaasa ka selle saidi teatud funktsioonide ja omaduste väljalülitamise. Seetõttu on soovitatav, et te ei keelaks küpsiste kasutamist.

Meie seatud küpsised

 • Uudiskirjadega seotud küpsised

  See sait pakub uudiskirja või e-posti tellimise teenuseid ja küpsiseid võidakse kasutada selleks, et mäletada, kas olete juba registreeritud ja kas näidata teatavaid teateid, mis võivad kehtida ainult tellitud/mittetellitud kasutajatele.

 • Tellimuste töötlemisega seotud küpsised

  See veebileht pakub e-kaubanduse või maksevõimalusi ja mõned küpsised on olulised, et tagada teie tellimuse mäletamine lehekülgede vahel, et me saaksime seda nõuetekohaselt töödelda.

 • Vormidega seotud küpsised

  Kui esitate andmeid vormi kaudu, näiteks kontaktlehtedel või kommentaarivormides, võidakse küpsised seada, et mäletada teie kasutajaandmeid tulevase kirjavahetuse jaoks.

Kolmanda osapoole küpsised

Mõnel erijuhtumil kasutame ka usaldusväärsete kolmandate isikute pakutavaid küpsiseid. Järgnevas jaotises on üksikasjalikult kirjeldatud, milliseid kolmandate osapoolte küpsiseid võite selle saidi kaudu kohata.

 • See sait kasutab Google Analytics’i, mis on üks kõige levinumaid ja usaldusväärsemaid analüütilisi lahendusi veebis, mis aitab meil mõista, kuidas te kasutate saiti ja kuidas me saame teie kasutuskogemust parandada. Need küpsised võivad jälgida näiteks seda, kui kaua te veebilehel viibite ja milliseid lehekülgi külastate, et me saaksime jätkata huvipakkuva sisu tootmist.

  Lisateavet Google Analyticsi küpsiste kohta leiate Google Analyticsi ametlikult leheküljelt.

 • Aeg-ajalt testime uusi funktsioone ja teeme veebilehe toimimisviisides peeneid muudatusi. Kui me veel testime uusi funktsioone, võidakse neid küpsiseid kasutada, et tagada teile järjepidev kasutuskogemus veebilehel, tagades samal ajal, et me mõistame, milliseid optimeerimisi meie kasutajad kõige enam hindavad.

 • Kuna me müüme tooteid, on meile oluline mõista statistikat selle kohta, kui paljud meie veebisaidi külastajad tegelikult ostavad, ja seega on need küpsised just selliseid andmeid, mida need küpsised jälgivad. See on teie jaoks oluline, sest see tähendab, et saame teha täpseid äriprognoose, mis võimaldavad meil jälgida oma reklaami- ja tootekulusid, et tagada parim võimalik hind.

 • Google AdSense’i teenus, mida me kasutame reklaami edastamiseks, kasutab DoubleClicki küpsist, et edastada asjakohasemaid reklaame kogu veebis ja piirata konkreetse reklaami näitamise kordade arvu.

  Lisateavet Google AdSense’i kohta leiate Google AdSense’i ametlikust KKK-st.

 • Mitmed partnerid reklaamivad meie nimel ja partnerite jälgimisküpsised võimaldavad meil lihtsalt näha, kas meie kliendid on tulnud veebilehele ühe meie partnerisaidi kaudu, et me saaksime neid asjakohaselt krediteerida ja vajaduse korral võimaldada meie partneritele pakkuda boonust, mida nad võivad teile ostu sooritamise eest pakkuda.

 • Kasutame sellel saidil ka sotsiaalmeedia nuppe ja/või pistikprogramme, mis võimaldavad teil oma sotsiaalvõrgustikuga erinevatel viisidel ühendust võtta. Selleks, et need toimiksid, seavad järgmised sotsiaalmeedia saidid, sealhulgas Facebook, Instagram ja Youtube, meie saidi kaudu küpsiseid, mida võidakse kasutada teie profiili täiustamiseks nende saidil või andmete täiendamiseks, mida nad hoiavad erinevatel eesmärkidel, mis on kirjeldatud nende vastavates privaatsuspoliitikates.

Lisateave

Loodetavasti on see teile asju selgitanud ja nagu eelnevalt mainiti, kui on midagi, mida te ei ole kindel, kas vajate või mitte, siis on tavaliselt turvalisem jätta küpsised sisse lülitatud, juhul kui see on seotud mõne meie saidi kasutatava funktsiooniga.

Kui otsite siiski rohkem teavet, võite meiega ühendust võtta ühe meie eelistatud kontaktmeetodi kaudu:

 • E-post: webshop@martsipan.ee
 • Külastades seda linki: https://martsipan.ee/contact
Teie ostukorvi