Eritellimused

Teie fantaasia pluss meie meisterlikkus

Aastast 2016 tegeleme martsipanist eritellimuste täitmisega. Just Martsipanigaleriis saavad meie klientide isegi kõige julgemad ideed teoks tänu meie spetsialistide meisterlikkusele ja kõrgtaseme loovusele.

Me valmistame e-poes olevaid tooteid mittestandardsetes värvides ja suurustes. Samuti teeme erinevaid kujukesi, mis kujutavad endast multifilmide tegelasi, loomi, taimi, putukaid jpm. Pakume ka 2D-plaate (õhuke martsipaniplaat, mille peal on suhkrupaber) igas soovitud disainis ja suuruses. Ning kui otsite oma ürituse jaoks silmapaistvat lauda kaunistavat torti, siis saame valmistada teile tõelisi väga maitsvaid ja ilusaid meistriteoseid.

 
Palun tutvuge tingimuste ja tehtud töödega ning täitke selle lehe allpool asuv vorm!

TÖÖPROTSESS

Kuidas valmistame

Selleks, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga toodet, peame me teadma, mida meie klient soovib, kuni kõige väiksemate detailideni. Ideaalis olete enne meile kirjutamist juba välja mõelnud, millise sündmuse jaoks vajate kujukest või torti (kui paljude külaliste jaoks) ja kuidas see peaks välja nägema. Väga tore, kui olete leidnud internetist pilte soovitud lõpptootest ja otsustasite üksikasjad ja nüansid (kogus, suurus, tekst tordil, täiendavad disainid jne).

Iga eritellimuse esitamiseks tuleb täita eraldi vorm. Mõned väljad on vabatahtlikud, kuid need annavad meile konteksti ning aitavad vältida lisaküsimuste tekkimist. Eritellimuse esitamine vormi kaudu on teie tellimuse valmistamise aluseks.

Kui oleme teie tellimusega tutvunud, siis anname teile teada, kas ka saame selle töösse võtta. Vajadusel võtame teiega ühendust, kasutades teie esitatud kontaktandmeid, ja arutame tekkinud küsimusi. Arutame maksetingimusi: tellimuse kättesaamisel Martsipanigaleriis või pangaülekandega.

Meile laekub palju eritellimusi ning töötleme neid laekumise järjekorras. Me teavitame teid juhul, kui teie tellimus on valmis enne tähtaega.

Sõltuvalt valitud kättesaamisviisist tulete kas meie Martsipanigaleriisse Tallinna Vanalinnas aadressile Pikk 40 või saadame teile tellimuse kulleriga.

KUJUKESED

Ainulaadne ja isikupärane kingitus

Meie meistri poolt käsitsi valmistatud 3D-kujud. Valmistatud klassikalisest martsipanist, mis sisaldab 40% mandlit.

KOOGID

Meeldejääv osa teie peost

Pilkuköitev ja maitsev martsipaniga kaunistatud kook on suurepärane lahendus igale peole! Saame teha erineva kujundusega erinevas suuruses kooke, sh näiteks rahakoti-, kala-, auto- või mütsikujulisi kooke.

2D-plaadid

Värvirikas, atraktiivne ja söödav martsipaniplaat

Kui otsite unikaalseid ja loomingulisi kingitusi oma kolleegidele või soovite üllatada osalejaid lastelaagris või puhkuseüritusel, siis meie söödavad martsipanist 2D-plaadid on loomulikult kõige sobivamad maitsvad ja disainitud lahendused!

Suhkrupaber

Jälle midagi uut ja ebatavalist

Toiduvärvide abil ilusate ja värvikate piltide trükkimiseks mõeldud spetsiaalne suhkrupaber sobib mis tahes tüüpi kookide ja maiustuste kaunistamiseks.

Teie ostukorvi