Eritellimused

Teie fantaasia kehastunud martsipanis

Mis iganes hullumeelne idee teil on, me ei saa enam hirmu tunda! Aastate jooksul oleme teinud tuhandeid eritellimusi, kui materiaalse maailma seadused sekkusid meie klientide fantaasiamaailmaga ja algas tõsine lahing kooskõla, massi/mahu, kandvate konstruktsioonide ja värvikombinatsioonidega, kuid aeg-ajalt tuli meie meeskond sellest lahingust võitjana välja!

Fantaasia on piiritu

Teie soovil valmistame

Veebipoes saadaval olevad tooted mittestandardsetes värvides ja suurustes

3D-figuurid inimestest, multifilmitegelastest, väljamõeldud tegelastest või loomadest/taimedest/putukatest jne.

2D figuurid (marizpnoy plaat suhkrupaberiga peal) mis tahes kujundusega ja mis tahes mõistlikus suuruses.

Koogid kõigi eespool nimetatud võimaluste kombinatsiooniga, mis on meistriteos igal puhkusel.

TÖÖPROTSESS

Kuidas me valmistame teie tellimuse ette

Selleks, et pakkuda kõrgeima kvaliteediga toodet, peame me teadma, mida meie klient soovib, kuni kõige väiksemate detailideni välja. Ideaalis olete enne meile kirjutamist juba välja mõelnud, millise sündmuse jaoks vajate torti (kui paljude külaliste jaoks) või martsipanfiguuri ja kuidas see peaks välja nägema. Leidsite internetist pilte soovitud lõpptootest ja otsustasite üksikasjad ja nüansid (tekst tordil, täiendavad joonised jne).

Iga eritellimuse all on eraldi vorm, mis tuleb täita. Mõned väljad on vabatahtlikud, kuid need annavad meile lisakonteksti ja päästavad meid tekkida võivate küsimuste eest. Vormi esitamine on teie tellimuse ja meie töö aluseks.

Kui oleme teie tellimusega tutvunud, anname teile teada, kas oleme valmis seda tööle võtma. Vajaduse korral võtame teiega ühendust, kasutades teie määratud kontaktandmeid, ja arutame tekkinud probleeme. Arutame maksetingimusi: tellimuse kättesaamisel galeriis või pangaülekandega.

Kuna meil on kogu aeg eritellimusi, ei saa me kellegi tellimust kordamööda kalendrisse lisada. Töötleme tellimusi nende laekumise järjekorras. Me teavitame teid, kui teie tellimus on valmis enne ajakava.

Sõltuvalt valitud kättesaamisviisist tulete kas meie galeriisse Tallinna vanalinnas aadressil Pikk 40 või saadame teile tellimuse kulleriga.

FIGURINES

Ainulaadne ja isikupärane kingitus oma perele ja sõpradele.

Meie meistri poolt käsitsi valmistatud 3D-figuurid. Valmistatud klassikalisest martsipanist, mis sisaldab 40% mandlit.

KOKKID

Meeldejääv osa teie pidustusest ja garanteeritud sünnipäeva naeratus.

Martsipanist kaunistustega kook on iga festivali tähelepanu keskpunkt! 3D-tort tähendab kooki, mis on valmistatud mõne eseme, näiteks naise koti, kala, auto või mütsi kujul (fotod on esitatud allpool olevas galeriis).

2D plaadid

Huvitav, söödav ja skaleeritav ettevõtte kujundus.

Kui soovid kolleegidele kingitusi teha või soovid üllatada lapsi lastelaagris või puhkusel, siis üllatad kõiki söödavate martsipanist taldrikutega, mille kujundus on pühendatud sinu ürituse teemale.

Suhkrupaber

Loo midagi huvitavat ja skaleeritavat

Toiduainete trükkimiseks mõeldud spetsiaalne suhkrupaber sobib mis tahes tuntud tüüpi kookide ja küpsetiste kaunistamiseks.

Teie ostukorvi