Martsipan on meie armastus

Seal on palju kategooriaid ja palju muud igaühe sees!

Klassikaline martsipan erineva mandliprotsendiga: 30% magusaisale ja 60%+ pähklimaitse nautlejatele.

Maitsestatud martsipanimassid pistaatsia, vaarika, mustika, apelsini, astelpaju, soolakaramelli ja vürtsikate vürtsidega (nagu Eesti piparkook).

Martsipanfiguurid erineva suurusega 20 – 60 grammi

Martsipanist kommide kinkekomplektid šokolaadist, martsipanist lilledest, puuviljadest või marjadest.

Martsipanist kartulid (martsipan kakaos)

Martsipani pagariäri

kust osta

Ainult mõned kohad

Martsipani galerii tooteid – “Mandli Martsipan” brändi – müüakse jaemüüjatele ainult Eesti Kaubamaja “Kaubamaja” võrgustikes Tallinnas ja Tartus!

Kõik veebipoes esitletud tooted on saadaval ka vanalinnas, aadressil St. Pikk maja 40 asuva Marzipan Galerii riiulitel.

Meie partnerid

Meie tootevalik täiendab üksteist

Mandli martsipan

Mandli Martsipan on Eesti päritolu kaubamärk, mille kõik tooted valmistatakse käsitsi Tallinna vanalinnas asuvas töökojas. Selle julge spetsialist katsetab looduslike maitsetaimede ja puuviljade/marjadega, et saavutada enneolematuid maitsekompositsioone.

Haderer Martsipan

Haderer on spetsialiseerunud Disney filmitegelaste martsipanfiguuride valmistamisele, kasutades ekstrusioonitehnoloogiat. See võimaldab luua väga üksikasjalikke ja täpseid figuure, mille täpsuse tase on käsitsi valmistamisel võimatu.

Szamos Martsipan

Szamos on tuntud oma ainulaadsete martsipanist magustoitude, sealhulgas šokolaadiga kaetud martsipanist kommide ja suhkruga kaetud martsipanist puuviljade/marjade poolest. Tõeliselt maailmatuntud maitse oma ala meistritelt, kes jätsid magusate maailma pärandi.

Teie ostukorvi