Martsipan on meie armastus

Martsipanitahvlid, kujud, kommid, kinkekomplektid ja -korvid jm

Meie martsipanitooted hõlmavad klassikalist martsipani erineva mandliprotsendiga. Alates 30% magusaisikutele kuni 60% või rohkem neile, kes naudivad pähklimaitset. Pakume ka maitsestatud martsipani.

Pakume pistaatsia, vaarika, mustika, apelsini, astelpaju, soolakaramelli, piparkoogi, mustsõstra, maasika ja ananassi martsipanimasse.

Lisaks sellele on meil väga erinevas suuruses martsipanikujukesi. Pakume ka kinkekomplekte, mis sisaldavad martsipani šokolaadis, martsipanililli, puuvilju või marju. Ainulaadseks ja lõbusaks maiuspalaks on meil martsipanikartul (kakaoga kaetud väiksed martsipanipallid).

Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, pakume martsipanist pagaritooteid neile, kes soovivad nautida seda maitsvat maiustust küpsetatud kujul.

Meie partnerid

Meie Martsipani tootevalik täiendab üksteist

Almond Marzipan

"Almond Marzipan" on Eesti kaubamärk, mille tooteid valmistame käsitsi Vana Tallinna Martsipanigaleriis asuvas töökojas. Meie spetsialistid katsetavad looduslike maitsetaimede ja puuviljade/marjadega, et saada enneolematuid maitsekompositsioone.

Haderer Konditorei

Austria ettevõte Haderer Konditorei spetsialiseerub Disney filmitegelaste martsipanikujude valmistamisel, kasutades ekstrusioonitehnoloogiat. See tehnika võimaldab valmistada väga üksikasjalikke kujukesi, mille detaliseerimise tase ei ole saavutav käsitsi tegemisel..

Szamos Marcipan

Ungari ettevõte Szamos Marcipan on tuntud oma ainulaadsete martsipanist magustoitude, sealhulgas šokolaadiga kaetud martsipanist kommide ja suhkruga kaetud martsipanist puuviljade/marjade poolest. Tõeliselt maailmatuntud maitse oma ala meistritelt.

kust osta

Ainult mõnes kohas

Martsipanigalerii Almond Marzipan kaubamärgi tooteid saab osta Tallinna ja Tartu Kaubamajast.

Loomulikult saate osta kõiki meie e-poes olevaid tooteid ka meie kauplusest Vana Tallinna Martsipanigaleriis aadressil Pikk tänav 40.

Teie ostukorvi