ÜLIMAITSEV
MARZIPAN

100% naturaalsed, käsitsi valmistatud tooted
4.6

300 Google'i ülevaated

Avasta lugu alates 2006. aastast

Martsipani galerii on koht, kus käsitööoskused ühendatakse looduslike maiustuste maitsete keerukuse pärandiga.

Me julgeme katsetada mandlitest valmistatud Euroopa armastatud maiustuse koostisosi ja maitseid. Tänu martsipani omadusele, et see on lihtne võtta kuju, mille oskusliku käsitöölise käsi sellele annab, jäädvustame meie linna kohalikke legende ja sajanditevanust ajalugu ainulaadsete suurte martsipanskulptuuride näitusel.

IGA KUU ERIPAKKUMISED TOOTE­KATEGOORIATE KOHTA

Sel kuul - Martsipanitangid ja -massid

Eripakkumised

Avasta meie kõige magusamad pakkumised ja naudi martsipani maitsvat maailma! Alates meie klassikalisest mandlimartsipanist kuni uute põnevate maitseteni on meil midagi igale maitsemeelele. Ärge jätke kasutamata meie eripakkumisi, mis on saadaval ainult internetis. Varuge oma lemmik maiustusi või üllatage oma lähedast martsipanist kinkekarbiga. Kiirusta, need pakkumised ei kesta igavesti!

Parimad teenused

Keegi ei lahku ilma uute kogemusteta

Martsipani galerii pakub laia valikut teenuseid nii algajale kui ka kogenud martsipanihuvilisele.

Alates ekskursioonidest, välistest meistriklassidest ja martsipanifiguuride ekspositsiooni vaatamisest kuni martsipani degusteerimiseni, oma martsipani loomise otsinguteni ja laiast valikust nii kohalikke kui ka välismaiseid tooteid, meil on kõike armastav puudutus!

Bestsellerid

Tutvumist martsipaniga võib alustada ükskõik millise tootega, kuid meie müügijuhid on alati olnud ja jäävad martsipanimassideks. Maitsete varieeruvus avaldab muljet isegi kõige keerulisemale tundjale ning degusteerimiskomplektid avavad martsipani maailma neile, kes alles tutvuvad magusatega.

Teie ostukorvi