Martsipanigalerii

Vana Tallinna martsipani muinasjutt

Martsipanigaleriis ühendame me käsitöömeistri teadmised ja loodusliku mandli magusalt rikkaliku pärandi. Me katsetame kirglikult koostisainetega, et pakkuda laia maitsevalikuga armastatud Euroopa kondiitritoodet martsipani. Tänu martsipani ainulaadsetele omadustele suudavad meie oskuslikud meistrid kujundada sellest keerulisi mustreid ja kujusid, mis jäädvustavad kohalikke legende ja meie linna sajanditevanust ajalugu.

Mandlid vallutavad maailma

Müük kogu maailmas

Juba sajandeid on martsipani ajalugu põimunud Tallinna linnaga, sest legendi järgi leiutati selle maitsva maiustuse retsept esmakordselt just meie raekoja apteegis. Nüüdsest saab osta Eesti martsipani meie veebipoest igas maailmanurgas. Lisaks meie martsipanimassidele ja käsitsi tehtud kujukestele pakume ka ulatuslikku valikut kinkekomplekte, suuremaid korve martsipanist lilledega ja koduseks kasutuseks voolimiskomplekte.

MARTSIPANIST VOOLIMINE

Võta kaasa hea tuju ja enda tehtud martsipanikuju!

Me anname oma klientidele võimaluse muuta oma kõige uljamad kujutlused reaalsuseks, lubades neil ise vormida ja värvida oma martsipanist figuurid, mille nad saavad koju kaasa võtta.

Just martsipanist voolimine on aidanud levitada sõna meist kogu maailmas. Igal hooajal tulevad lastega pered üle maailma oma sõprade soovitusel meie juurde ja ütlevad: „Me tulime oma martsipanist meistriteoseid tegema.“ Selliseid rändajaid tervitame eriti südamlikult!

MEIE AUHINNAD

Üks parimaid kohti kvaliteetseks ajaveetmiseks!

Restaurant Guru 2021

Martsipanigalerii soe atmosfäär paneb külastajad end lõdvestuma ja mõnusalt aega veetma. Selle koha vastutulelik personal näitab, kui palju nad oma klientide eest hoolitsevad. Antud kvaliteedi jaoks on hinnad vägagi demokraatlikud.

Visit Tallinn

Keskaegses vanalinna hoones asuv galerii tutvustab martsipanikunsti ja pakub töötubasid. Martsipanigaleriis on välja pandud mitmesugused käsitsi maalitud skulptuurid. Sisseastujad saavad proovida kätt martsipanist figuuride voolimisel ja kaunistamisel. Samuti on võimalik broneerida ekskursioon martsipani ajaloost koos kujukeste voolimise ja värvimisega.

Tripadvisor

Enamasti armastatakse seda külmal sügis-talvisel õhtul selle mõnusa atmosfääri pärast. Inimesed ütlevad, et kuum vein GLÖGI või sulatatud šokolaad soojendab ja ainulaadsete martsipani maitsete degusteerimine ei lase igavleda.

Rõõmus statistika

Tuginedes üksnes faktilistele andmetele

Aastat kogemust
0
Toodet tootevalikus
0 +
Rahulolevat klienti igal aastal
0 +
Google hinnang
0

SUURTE JA VÄIKESTE MARTSIPANIEKSPONAATIDE NÄITUS

Martsipanis jäädvustatud tegelased ja isikud

Martsipanigaleriis eksponeeritakse väga erinevas suures martsipaniteoseid, alates kõige väiksematest 100 g kaaluvatest kuni kõige suuremate üle 300 kg kaaluvate kujudeni. Külastajad saavad näha nii erinevatest muinasjuttudest ja multifilmidest tegelasi, kui ka staaride ja poliitikute päid ning samuti Eesti rahvuseepose teemalisi teoseid. Näitus on ainulaadne võimalus kogeda kunsti ja kultuuri läbi martsipani käsitöö kunsti. Avastage meie martsipaniteoste ekspositsiooni enda jaoks!

Teie ostukorvi