Martsipanigalerii

Vana Tallinna magus muinasjutt

Vana Tallinna Martsipanigalerii on tõeliselt vapustav maailm, ainulaadne huvipakkuv ajaveetmispaik igas vanuses inimestele Tallinna ajaloolise vanalinna kesklinnas, kus saab oma silmaga näha meie kondiitrite imelisi loominguid ehtsast martsipanist. Kohalikud armastavad meid meeldiva atmosfääri ja lõhnava kohvi ning martsipanist kotlettide eest. Turistid külastavad meid, et tutvuda martsipani ajalooga ja teada saada, kuidas maailmakuulus maiustus on seotud Tallinna linnaga.
Samuti saate külastada pidevalt uuenevat martsipanfiguuride ekspositsiooni alates kõige väiksematest (20g) kuni väga suurte (>500kg). Ekspositsioon sisaldab kuulsate Disney multifilmide tegelasi ja maailma liidrite martsipanist pead, samuti Eesti folkloori martsipanist esindajaid ja rahvuslike eeposte tegelasi.

Mandlid vallutavad maailma

Müük kogu maailmas

Martsipani ajalugu on Tallinnaga seotud juba mitu sajandit, sest legendi kohaselt leiutati martsipani retsept esmakordselt meie linna raekoja apteegis. Nüüd saavad inimesed üle kogu maailma osta meie veebipoest. Sealt leiate lisaks tavapärastele kaupadele ka laiendatud kataloogi kinkekomplektidest, põhilistest martsipanitortidest ja martsipanist modelleerimiskomplektidest kodus.

Voolimine martsipanist

Keegi ei lahku õnnetuna

Kuna martsipan ei ole tavaline suhkruga täidetud želatiinist kommi, siis on selle maiuse fanatism ka eneseväljenduseks!

Kuigi meie toodete ja eriti martsipanfiguuride valik on muljetavaldav, on ikka veel palju neid, kes soovivad endale midagi ebatavalist soetada. Näiteks mitte kaheksajalgne figuur, vaid kraken! Mitte šokolaadiglasuuriga, vaid maasikaga donuti kuju. Mitte isase kassi figuur, vaid emase kassi figuur! Seega on meie klientidel võimalus muuta oma kõige keerulisemad fantaasiad reaalsuseks! Iga külastaja saab ise oma martsipanfiguuri vormida ja värvida ning selle koju kaasa võtta, et silmade rõõmuks või kingituseks!

Just martsipani modelleerimine on see, mis levitab infot meie kohta üle kogu maailma, ja igal hooajal täheldame nähtust, kui tänu suusõnalisele turundusele tulevad meie juurde turismipered oma lastega ja ütlevad: “sõprade soovitusel tulime ise martsipanist meistriteoseid tegema.

MEIE AUHINNAD

Üks parimaid kohti kvaliteetseks perede ajaveetmiseks!

Restaurant Guru 2021

Martsipanigalerii soe atmosfäär paneb külastajad end lõdvestuma ja mõnusalt aega veetma. Selle koha vastutulelik personal näitab, kui palju nad oma klientidele meeldivad. Hinnad on saadud kvaliteedi eest demokraatlikud.

Visit Tallinn

Keskaegses vanalinna hoones asuv galerii tutvustab martsipanikunsti ja pakub töötubasid. Martsipani galeriis on välja pandud mitmesugused käsitsi maalitud skulptuurid ja martsipanist figuurid. Sisseastujad saavad proovida kätt martsipanist figuuride valmistamisel või kaunistamisel. Samuti on võimalik broneerida ekskursioon martsipani ajaloost koos figuuride valmistamise ja värvimisega.

Tripadvisor

Enamasti armastatakse seda külmal sügis-talvisel õhtul selle mõnusa atmosfääri pärast. Inimesed ütlevad, et kuum vein GLÖGI või sulatatud šokolaad soojendab teid ja ainulaadsete martsipani maitsete degusteerimine ei lase teil igavleda.

Õnnelik statistika

Tuginedes üksnes faktilistele andmetele

0
Aastaid kogemusi
0 +
Tooted
0 +
Rahulolevad kliendid igal aastal
0
Google hinnang

muuseumi ja figuuriekspositsioon

Martsipanis jäädvustatud tegelased ja isiksused

Galerii alumisel korrusel on pidevalt uuenev martsipani ekspositsioon / skulptuuride muuseum. Suurused ulatuvad väga väikestest (100 g) kuni väga suurte (>500 kg). Ekspositsioon sisaldab kanoonilistes stseenides kujutatud tegelasi kuulsatest Disney multifilmidest, aga ka Eesti rahvaluule martsipanist esindajaid ja rahvuseepose tegelasi. Väljapaneku abil jutustame martsipani loomise legendi, selle seotuse Tallinna linnaga ja muidugi ei unusta me mainida ka selle kasulikke omadusi. Selgelt on esitatud ka martsipani valmistamise protsess põhikoostisosadest.

Teie ostukorvi