Ülimaitsev
MARTSIPAN

100% looduslik martsipan. Käsitsi valmistatud kaubad.

4.6

307 Google'i ülevaated

Meie martsipani maitse ei tunne piire.

Kogunemiskoht martsipani austajatele

Vana Tallinna Martsipani galerii on ainulaadne ja maagiline koht, mis asub Tallinna ajaloolise vanalinna südames. Siin saavad igas vanuses külastajad imetleda meie kondiitrite hämmastavaid loomingut, mis on valmistatud ehtsast martsipanist. Kohalikud tulevad nautima hubast atmosfääri ja maitsvat kohvi koos martsipanibagellidega, turistid aga tutvuma martsipani ajalooga ja selle seosega Tallinna linnaga.

IGA KUU ERIPAKKUMISED TOOTEKATEGOORIATE KOHTA

Sel kuul - lilledega korvid ja erikujukesed

Parimad teenused

Uus mõnus kogemus garanteeritud

Martsipanigaleriis rõõmsalt tervitame kõiki, olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud martsipani tundja. Pakume laia valikut teenuseid, sealhulgas ekskursioone, meistriklasse ja võimalust tutvuda meie muljetavaldava martsipanikujude ekspositsiooniga. Samuti saate nautida martsipani degusteerimist, valmistada päris enda tehtud toormartsipani ning sirvida meie kohalike ja välismaiste brändide tootevalikut. Armastusega suhtume kõigisse oma tegevustesse, seega tulge meiega koos kogema martsipani võlu!

MARTSIPANI ERITELLIMUSED

Teie fantaasia kehastunud martsipanis

Me saame valmistada veebipoes olevaid tooteid mittestandardsete värvide ja suurustega või kujukesi multifilmitegelastest, loomadest, taimedest, putukatest ja paljust muust. Pakume ka 2D-plaate (õhuke martsipaniplaat, millel on peal suhkrupaber) igas soovitud disainis ja suuruses. Ja kui otsite oma ürituse jaoks silmapaistvat keskteost, siis saame valmistada kooke, mis ühendavad kõik ülaltoodud võimalusi kokku üheks maitsvaks meistriteoseks.

Tootekategooriad

Meie martsipanitooted hõlmavad klassikalist martsipani erineva mandliprotsendiga. Alates 30% magusaisikutele kuni 60% või rohkem neile, kes naudivad pähklimaitset. Lisaks sellele on meil martsipanist kujukesed eri suuruses, alates 20 kuni 500 grammi. Pakume ka kinkekomplekte martsipanikommetest šokolaadi, martsipanilillede, puuviljade või marjadega. Ainulaadseks ja lõbusaks maiuspalaks on meil martsipanikartul (kakaoga kaetud väiksed martsipanipallid).

Martsipani bestsellerid

Meie enimmüüdud tooted on meie martsipanimassid, mis on saadaval erinevates maitsetes ja suurustes. Martsipanimasside rikkas maitse ja omapärane tekstuur avaldab muljet ka kõige nõudlikumale maiasmokale. Kui alles tutvute martsipani kui hõrgutisega, siis soovitame proovida ühte meie degustatsioonikomplektidest, et avastada maitsete mitmekesisust.

Teie ostukorvi