Väljasõidu töötoad

Huvitegevus kooliõpilastele

Külastajate kiidusõnad tuurilt innustasid meid julgema levitada emotsioone ka väljaspool meie galerii paksu seinu. Juba üle 10 aasta on kooliaasta algus ja lõpp olnud üks emotsionaalselt rikkalikumaid perioode, sest toome teadmised Eesti rahvuslikest maiustustest meie riigi igasse nurka. Martsipani töötuba võtavad haridusasutuste lapsed vastu rõõmsate ja huviga silmadega. Mitu päeva inimese elus, kui ta õpib kasulikku magusat, mida saab käes veeretada, maalida, skulptuureerida, teha mida iganes süda ihaldab, ja siis süüa!

Kui süda ihkab martsipanimaagiat

Teie jääte sinna, kus olete - meie tuleme teie juurde!

Meistriklassid väljaspool galerii seinu on võimalus tuua maagia atmosfääri teile lähemale. Väljasõidu töötoa läbi viimisel pakume sama varustust, mis galeriis. Töötoa raames saadud kujukesed pakitakse karpidesse Kui on olemas sobivad vahendid, näitame ka õppefilmi martsipani ajaloost.

Väljasõidu töötuba haridusasutustele

Huvitav õppekavaväline õppetegevus

Kui soovite korraga korraldada huvitegevusi kogu põhikoolile, siis on just teie jaoks mõeldud välitöökoda. Meistriklass võib olla seotud näiteks mõne kooliaasta pühaga, näiteks ema- või isadepäev, jõulud, sõbrapäev või lihavõtted. Nii on lastel võimalus valmistada teemakohane figuur ja kinkida see karbis pakituna oma sõpradele või pereliikmetele.

Kuidas kõik päriselus välja näeb

Vaadake videot meie hilljutisest väljasõidust!

Väljasõidu töötuba haridusasutustele

Vorm haridusasutuste väljasõidu töötoa broneerimiseks

Nimi(Required)
Kontaktisiku andmed
Telefon kontakti saamiseks
E-post kontakti jaoks
Millisest õppeasutusest te kirjutate (nagu on antud Eesti Hariduse Infosüsteemis)
Keel, milles töötoad toimuvad
Sellest sõltub minimaalne nõutav osalejate arv. Tallinna piires - vähemalt 40 last. Kuni 100 km Tallinnast - min 70 last. 100+ km Tallinnast - min 120 last.
Kuupäev(Required)
Millal soovite, et me tuleksime teie õppeasutusse?
Esimese töötoa alguskuupäev(Required)
Samal ajal kui teie esimene õppetund või hiljem?
:
Ligikaudne. Sõltuvalt teie asukohast on olemas osalejate miinimumnõue - 40, 70 või 120 last.
Kas teie lapsed osalevad ainult töötoas või soovite, et nad osaleksid ka martsipanist auhindadega võitnud loosimises: 2,00 eurot lapse kohta (vabatahtlik)
Kogu ürituse puhul, võttes arvesse osalejate koguarvu.
Müüginurk
Pakume võimalust korraldada martsipanitoodete müüginurka. Siis saavad õpilased ja personal vaheajal soetada endale koju martsipanist tooteid.
Kõik, mida me peame veel teadma seoses teie rühma, üksikute rühmaliikmete või protsessiga.
Teie ostukorvi